Báze pod make-up ARTDECO

Ahoj všichni,

opět jsem si uvědomila, že kvůli YouTube totálně blog zanedbávám, ale nemohu si pomoci, nějak mě to točení videí a jejich stříhání baví víc. Tak se prosím nezlobte.

Jsem tu však s další recenzí na jeden spotřebovaný produkt.

Jedná se o bázi pod makeup bez silikonů značky Artdeco. Má mít omlazující efekt. Lahvička je celkem hezká, produkt se z ní dostává pumpičkou. Dávkování celkem fajn.  Produkt sám o sobě je gelově bílý.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bohužel za mne tuto bázi už nikdy. Omlazující efekt se nedostavil, ničeho jsem si nevšimla. Bohužel asi moje pleť potřebuje báze se silikonem, i když jiné bez silikonu mi až takovou paseku nenadělaly. Mám pleť mastnou, což kdo čtete můj blog, asi víte. Vč. rozšířených pórů. I když už jsem starší tvor, tak na nose díky mastné pleti mám droboučké černé tečky, které nejsou nikterak vidět. Není to nic dramatického. Ale i na nose mám řekněme trochu rozšířené póry. A po použití této báze a následném nanesení makeupu (jakéhokoliv) se mi na nose udělaly takové světlé puntíky. To jak se báze dostala do pórů a teček a makeup to prostě nezamaskoval, protože nerovnosti zůstaly. Takže jsem nakonec na nos používala jinou bázi, jen abych tuto vypotřebovala. Což netrvalo dlouho, protože i přes obsah 15ml, což není tak málo mi vydržela cca 3 týdny.

Nevím jak by fungovala se suchou nebo normální pletí bez poskvrnky, ale kdo takovou dokonalou pleť máme, že? Asi jen pár vyvolených.

Takže za cenu cca 450,- Kč za mě tedy ne. Věřím, že třeba báze od Dermacolu (nezkoušela jsem) by byla lepší a i levnější.

Přeji všem krásný zbytek dne.

BK

2 Thoughts on “Báze pod make-up ARTDECO

  1. Adriana Gröschlová on 7. Říjen 2015 at 13:33 said:

    Ahoj Blani, jsem hodně překvapená. Protože Artedco bázi bez silikonů mám a tato to není, je to ta druhá. O téhle mi přímo konzultantka Artdeca říkala, že silikony obsahuje. Bylo to na minulém veletrhu Interbeauty. Byla u toho se mnou Tess, která mi právě radila koupit tu druhou, bez silikonů i za cenu, že není Anti -aging. Tahle Anti aging by právě měla mít silikony. Zkoumaly jsme s Tess i krabičku. Jestli jsi jí nevyhodila,tak koukni, je tam dimethicone. Pošlu ti na Fb fotku té báze bez silikonů,jo.

    • Ahoj Adri, nevím, jsem z ní hodně zklamaná. Krabičku už nemám, je možné že silikony obsahuje, ale je to hrozný propadák. Já to vždy poznám na nose :-) A tahle dělala neskutečnou paseku. Raději zkusím jiné značky, teď jsem si v Sephoře vzala vzorek báze od MUFE a případně se vrátím zpět k MACu. Teď mám ještě od Benefitu a zatím také v pohodě :-)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation