Drogérkové dlouhodržící rtěnky

Ahoj moji milí,

jsem tu s další recenzí. Nebudu se tu moc rozepisovat, neboť úplně dole je odkaz na videorecenzi na mém YouTube kanále.

Před časem jsem dostala k vyzkoušení nové rtěnky od značky Max Factor. Jejich název je Lipfinity Long Lasting Lipstick. Mají splňovat dvě hlavní funkce a to hydrataci a zároveň dlouhou výdrž. Prodávají se v 7 odstínech za cenu 309,- Kč. Já od PR značky dostala 3 odstíny, konkrétně růžovou 50 Just Alluring, růžovočervenou 45 So Vivid a poslední je červená 40 Always Chic.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zkoušela jsem je poměrně dlouho, když jsem někam jela, tak ony resp. aspoň jedna z nich, se mnou. Rtěnky jsou velmi příjemně krémové, dobře se aplikují na rty a opravdu dost slušně vydrží. Zvládly naprosto bez problémů pití i z láhve, jídlo a k tomu nějakou tu svačinku, nebo mlsku. Po cca 5ti, někdy i 6ti hodinách (včetně jídla a pití) nebyla barva již tolik výrazná, ale na rtech stále velmi slušně držela a nedělala žádné fleky. Prostě se barva ztrácí jemně.

50 Just Alluring

50 Just Alluring

45 So Vivid

45 So Vivid

40 Always Chic

40 Always Chic

Určitě je to velmi dobrá alternativa mých milovaných Popin od Clinique. Navíc, když vezmeme v potaz cenu, tak opravdu jsem byla velmi spokojená.

A zde již odkaz na videorecenzi. Určitě se podívejte, najdete v ní swatche na ruce, ale i na rtech. Včetně dalších informací, např. o složení.

Plánujete někdo koupi jednoho ze sedmi odstínů?

Děkuji za komentáře a Váš čas.

Pac a pusu

Vaše BK

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation