Levný odličovač očí – DERMACOL

Ahoj všichni,

dlouho jsem nenapsala článek, to proto, že jsem se hodně soustředila na stříhání videa na YouTube 😉 Tak to prosím omluvte.

Dáme si dnes poměrně krátkou recenzi na jeden levný drogérkový dvoufázový odličovač očí i na voděodolný makeup. Jedná se o značku Dermacol a jmenuje se WATERPROOF EYE MAKE-UP REMOVER. Tento jsem si před pár měsíci koupila, spíš tak nějak omylem. Ale určitě jsem neudělala špatně. Samozřejmě mi nevydržel tak dlouho, jen jsem ho na čas posunula do pozadí (lehce jsem si uklízela na stole a tak jsem na něj trošku pozapomněla 😀 )

Moje dopotřebovaná lahvička:

20150825_142350 kopie

20150825_142358 kopie

20150825_142428 kopie

A plná lahvička, která je na řadě :-) (abyste viděli i náplň)

20150825_142516 kopie

20150825_142524

Tento odličovač pěkně oční makeup rozpouští, stačí pořádně protřepat, aby se obě fáze propojily, pak dát trochu na tamponky a na každé oko na chvíli připlácnout. Držet a pak jen stáhnout oční líčidla. Tamponek otočíme a oči lehce dočistíme. Hotovo.

Mě je příjemný, protože mi zanechává oči a oční okolí vláčné, ale ne mastné. Což moje pleť již potřebuje, žádné vysoušení. Pěkně při odličování klouže po kůži. V očích mne neštípe ani nijak nedráždí. Opravdu je mi příjemný, takže za 119,- Kč je to podle mě fajn investice. Navíc neubývá nijak přehnaně rychle. Je ho 120 ml.

Než jsem ho úplně dopotřebovala, tak jsem si koupila další a pár dní na to mi shodou náhod PR značky zaslalo ještě jeden. Zásoba není na škodu, že :-)

Jestliže tedy sháníte levný odličovač, tak tento mohu vřele doporučit :-)

Děkuji za přečtení, za ohodnocení srdíčkem a také za komentáře, na které vám ráda odpovím. Koho by zajímal nějaký tutoriál, tak zatím dva jsou na mém YouTube kanále :-)

Krásný den

BK

6 Thoughts on “Levný odličovač očí – DERMACOL

  1. Tento odličovač som si ešte nevšimla, no moc ma zaujal. Má krásny obal a ako vidím, určite vyskúšam.

    http://Www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  2. Žaneta on 28. Srpen 2015 at 09:17 said:

    Já tenhle odličovač nezkoušela, ale mám vyzkoušený Dermacol Sensitive pro citlivé oči a byla jsem také spokojená. :)

  3. Tak to mám radost, že jsi ho vychválila, protože jsem si ho zrovna dnes pořídila. V DMku za 80 :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation