Můj malý poklad – Everything Nice

Ahoj moji milí,

zase po pauze jeden článeček. Bude to recenze paletky, kterou už nějaký ten pátek používám a hlavně, která si svou recenzi a moje hodnocení zaslouží.

Loňské Vánoce byla od značky Too Faced vánoční limitkou paletka Everything Nice, vč. kosmetické taštičky a miniatury řasenky Better Than Sex. Bohužel v ČR v Sephoře se vyskytlo jen pár kousků (cca 3 ks) a to nebyla šance ji získat. Já jí ale viděla na vlastní oči a i když jsem si ji nemohla osahat (kamarádka si ji koupila pod stromeček – byla jedna z toho mála, co jí sehnala), tak jsem se do ní zamilovala. Protože vypadala naprosto skvostně a honosně. Prostě takový malý poklad. Zde se prodávala cca do 1.500,- Kč (ale to je max. a jestli měl někdo štěstí na 10 % nebo 20 %, tak cena fakt super)

DSCN4928 kopie

DSCN4929 kopie

Jenže zde už se samozřejmě nedala sehnat a další paletky už nebyly naskladněny. Takže smůla. Nedalo mi to a moje touha byla tak velká, že jsem začala hledat na ebay. Našla jsem a i s dopravou z USA (naštěstí jsem nemusela platit celní poplatky a DPH), tak mne vyšla cca na 2.300,- Kč, takže určitě o litr víc, než se prodávala v Sephoře. Jojo, cena drastická. Ale byla to láska na první pohled, tak co se dá dělat, že? A stihlo se to i tak, že jsem si ji mohla nadělit pod stromeček :-)

Paletka je opravdu hezky udělaná, obal je papírový, ale pevný. V dolní části jsou produkty na tváře (2x tvářenka, 1x rozjasňovač a 1x konturovací pudr) a štětečky, ale ty mne upřímně vůbec nelákaly k použití a přiznám se, že jsem je ani jednou nezkusila 😀 Ostatně svých štětců mám víc než dost, tak na co, že? :-) V horní části je zasazeno 20 očních stínů všech možných barev.

DSCN4937 kopie

DSCN4938 kopie

DSCN5074 kopie

Co se mi na složení stínů líbí je, že tam najdete i barvy na rozmazání přechodů, barvy pod obočí, na rozjasnění, prostě jsou zde zastoupeny odstíny na kompletní nalíčení nepřeberného množství looků. Opravdu tedy není důvod k tomu, vytahovat další paletku nebo nějaký mono stín. Za toto paletku opravdu chválím. Stíny jsou velmi dobré. krásně pigmentované. Ale důležité je, že se hodně hezky odstíny přenesou i na oko a dobře se s nimi pracuje. Tedy až na jeden. V paletce vypadá hooodně krásně, ALE…

Je to modrý stín v poslední řadě, druhý zprava. Jednoduše jediný modrý stín v paletce 😀 Jmenuje se Head Over Heels. Je to stín třpytkatý. Třpytek je tam hafo, ale hrozně se sypou pod oči. Hodně i po nanesení a otření obličeje opadávají. Použila jsem je i s mokrým štětcem, abych je lépe na víčko „usadila“, ale moc to nepomohlo. Nanesla jsem stín s větší intenzitou, to ano, ale i pak z oka dost opadával. A to i přesto, že jsem pak na oči stříkla fixátor. Po nějaké době opadávání přestalo, no není divu, už nebylo co by opadalo 😀 Už tam pak zůstala jen ta modrá barva, ale bez toho krásného vánočního třpytu.

DSCN4939 kopie

Ale jinak jsou všechny stíny moc fajn. Velmi mi vyhovují a i ten výrazný růžový se dá dobře používat. Ostatně jsem s tímto stínem točila i tutoriál, koho by zajímal a kdo ho neviděl, tak níže najdete odkaz na video :-)

Rozjasňovač je také dobře použitelný, není ani moc zlatý, ani moc „bílý“, je takový lehce narůžovělý se zlatými odlesky. Tvářenky jsou také moc hezké, jedna je naprosto klasicky růžová, super na zimu, jako když vám mrazem zrůžovějí tvářičky. A druhá hezky broskvová. Takových mám celkem málo (mám různé odstíny růžových), takže ta se fakt hodí. No a konturovák, tak ten je naprosto klasika. I když já bych uvítala trošku studenější podtón, jenže paletka není dělaná pro mě, ale aby oslovila co nejvíce žen, a ne každá je taková bledule jako já 😀 Na druhou stranu není nijak oranžový, takže opravdu i já ho mohu bez obav používat, hlavně jaro, léto a podzim.

DSCN4940 kopie

Koho by zajímalo líčení s touto paletkou, tak koukněte na video níže, nebo na můj instagram. Najdete mne tam klasicky jako beautykoktejl.

Máte někdo tento malý poklad také doma? Líbí se vám barvy obsazené v paletce?

Děkuji za váš čas, za podporu a také za komentáře.

Pac a pusu

Vaše BK

2 Thoughts on “Můj malý poklad – Everything Nice

  1. Nemám, ale tato paletka je opravdu krásná. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation