Paletka značky Cargo – jaký je můj názor?

Ahoj všichni,

po delší době je tu zase jedna recenze.

Tentokrát to bude na paletku značky Cargo. Nevím nakolik je tato značka známá, jistě o ní spousta z vás slyšela, ale možná již ne tolik mělo možnost jí vyzkoušet. Mám celkem 2 paletky, a pak ještě nějaké drobnosti :-)

Dnes se podíváme na zoubek paletce s názvem Northern Lights Eye Palette. Obal je velmi hezký, pevný a zavírání je na magnet. Paletka vypadá velmi bytelně a také taková je, obal se mi opravdu líbí. Součástí paletky je i oboustranný štěteček, který se však dá dobře použít a je i vcelku příjemný. Mnohem lepší než takové ty pěnové aplikátory. Takže za mě, je toto velké plus.

DSCN4221 kopie

DSCN4230 kopie

DSCN4231 kopie

Hmotnost stínů je 12 x 1,2 g. Takže z tohoto popisu je zřejmé, že paletka obsahuje 12 stínů. Na štítku je uvedeno, že se vyrábí v Číně :-( Já paletku (i ostatní věci této značky, které mám) zakoupila na eshopu galaxieprani.cz za 569,- Kč

DSCN4229 kopie

Barvy v paletce jsou pěkné, zajímavé odstíny. Pigmentace je docela slušná, není nejlepší, ale jde to. Lépe pigmentované jsou stíny se shimmerem, matné jsou na tom hůře. Po nabrání na prst je pigmentace opravdu slušná, ale co mě mrzí je, že při aplikaci na oči se barva již v takové míře nepřenese. Takže pigmentace je dobrá na prstech, ale při líčení opravdu dost pokulhává, což je škoda. Z víčka se barva pozvolna vytrácí a ani s bází nevydrží moc dlouho. Po cca  6ti hodinách jsou barvy hodně mdlé. Každopádně mě se s bází stíny neslévají do linek.

DSCN4224 kopie

DSCN4223 kopie

DSCN4226 kopie

DSCN4228 kopie

Protože mám zkušenost i s paletkami značky Sleek, které jsem hodně používala, tak musím říct, že jsem od značky Cargo očekávala nějak více. Sleek paletky jsou velmi dobře pigmentované, dobře se barva přenáší na víčko a zároveň ale drží a též se neslévají do linek. Navíc Sleek paletky jsou podstatně levnější, např. na Cosmetics4you je seženete za standardní cenu 300,- Kč, ale nyní jsou dlouhodobě zlevněné o 10%. Takže osobně bych dala přednost Sleek paletkám.

Máte něco doma od značky Cargo? Jakou máte s paletkami zkušenost?

Děkuji za všechny komentáře a hodnocení recenze srdíčkem :-)

Krásný den vaše BK

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation