Představení kolekcí na léto 2014 – MAC + nákup

Moje drahé dámy,

konečně vám přináším krátký post z představení kolekcí na léto 2014 značky MAC. Respektive jedné kolekce nesoucí název Alluring Aquatic a dalších limitovaných produktů, které však již nepatří do kolekce. Na tuto prezentaci byly pozvány vizážistky a partneři značky MAC. Velmi mě překvapilo, když mi z prodejny na Chodově v Praze zavolaly a po telefonu mě osobně pozvaly. Datum byl 22.4.2014 od 18.30 Hned jsem zjišťovala, zda by manžel na ten večer pohlídal děti a když přikývl, hned jsem nabídku Macu přijala.

Samozřejmě jsem se pečlivě připravila, nalíčila, oblékla, udělala něco málo s vlasy. Také jsem si přibalila kompaktní fotoaparát. Zrcadlovka by se mi do kabelky nevešla a na krku jsem jí tahat nechtěla :-) Vyrazila jsem a nemohla se dočkat. Cesta byla celkem v pohodě, na D1 nebyla ani kolona. Dorazila jsem asi s 10 minutovým předstihem.

U vchodu mi hned nabízely vizážistky z Macu šampaňské, to jsem odmítla, přece jen jsem poctivý řidič a za volantem nepiji. Ale dala jsem si nealko :-) Také bylo v prodejně připravené malé pohoštění. Je to malá prodejna, dost málo místa a bylo tam neskutečné vedro, tak to bylo jediné nepříjemné na celém představení kolekce.

Nejdříve nás přivítali, pak nám představili vizážistu Honzu, který má na starosti představování nových kolekcí. V současné době však pracuje na  prodejně na Václavském náměstí. S Honzíkem se znám ještě z doby, kdy pracoval na Chodově, takže to bylo i milé setkání. Honza nám řekl něco k novým produktům. Nemohla jsem vše vyfotit, neboť tam bylo dost lidí a jak jsem výše uvedla, velmi málo místa, takže jsem udělala jen pár obrázků kam jsem se dostala. Naštěstí jsem mohla vyfotit dlouho očekávanou a krásnou Alluring Aqua. Zde se můžete podívat.

Limitované oční stíny Studio Sculpt Shade and Line

Limitované oční stíny Studio Sculpt Shade and Line

Alluring Aqua

Alluring Aquatic

Alluring Aqua

Alluring Aquatic

Do limitované kolekce s názvem Alluring Aquatic patří bronzery, tvářenky, štětce, laky na nehty, tužky na rty, lesky, rtěnky a oční stíny. Tato kolekce je nádherná nejen barvami, ale neskutečně krásné jsou i obaly. Jsou zelenkavé s kapičkami vody. Říkala jsem si, že musím mít alespoň jeden kus, i kdybych ho nevyužila, ale ten obal musím prostě mít :-)  Tento design je zachován i na vrchních papírových krabičkách. Takže v tomto je velký rozdíl od klasických černým MACáckých obalů.

Ještě do limitek na léto krom duo stínů s linkou patří i gely na obočí, ale ne klasické „řasenkové“ (ty tam byly však také), nýbrž gely jako na linky, které jsou určeny na domalovávání obočí štětečkem. V praxi to znamená, že si dokreslujete jednotlivé chloupky. Tuším, že jsou k dispozici ve třech odstínech, pro světlovlasé, pro vlasy s červeným (zrz) podtónem a pro tmavovlásky. Pak ještě do limitky patří lesk na rty v tužce PATENTPOLISH LIP PENCIL ve dvanácti odstínech. Tyto věci bohužel nemám vyfocené.

Pak nás také Honza informoval o trendech na letošní léto. Hodně budou IN jednoduché barvy, ne moc výrazné obočí, spíš jako by nebylo, stejně tak i řasy. Vše v tlumených barvách, odstíny broskvové, meruňkové, co evokuje opálení. Myslím, že já se líčení řas nevzdám, protože je mám světlé a vypadala bych upřímně jak blbec. To Honza sám říkal, že České ženy asi tento trend s řasami moc následovat nebudou :-) Pak ale bude případně IN opačný extrém a to vše velmi výrazné. Dalo by se říci: Líčení jako že nic či skoro nic, nebo úplně vše a hodně :-)

Následně nám Honza předvedl na modelce několik produktů, konkrétně bronzer, tvářenku a lesk na rty v tužce.

DSC05653

DSC05655

DSC05656

DSC05657ořez

Ten se mi hned na modelce velmi zalíbil, protože je krásně přirozený, ale dodá rtům šťávu. Barva je právě taková broskovomeruňková. V některém z dalších článků Vám jí ukáži, protože jsem neodolala a koupila si tento lesk :-)

No a pak jsme si šly produkty prohlédnout. Do prodeje měly přijít asi až za týden, ale my pozvané jsme si mohly cokoliv zakoupit přednostně. Bohužel však do ČR přišlo velmi málo kusů, ale snad je budou průběžně doplňovat.

Takže já nakonec ukořistila duo očních stínů STUDIO SCULPT SHADE AND LINE v odstínu Eggplant-Blend a PATENTPOLISH LIP PENCIL v odstínu Revved Up. Dále z limitované kolekce Alluring Aqua jsem pořídila tvářenku EXTRA DIMENSION BLUSH odstín Seduced at Sea, bronzer EXTRA DIMENSION BRONZING POWDER odstín  Aphrodite’s Shell a EXTRA DIMENSION EYE SHADOW odstín Silver Sun.

A teď již nějaké fotky koupených produktů:

DSC06454

DSC06455

DSC06456

DSC06458

DSC06207

DSC06208

Postupně budu vkládat příspěvky o jednotlivých produktech, u některých plánuji i ukázky líčení.

Jak se vám nové produkty od MACu líbí? Co říkáte na obaly kolekce Alluring Aquatic. Já jsem z nich naprosto unešená.

Všem velmi děkuji za příspěvky, komentáře i náměty.

 

 

4 Thoughts on “Představení kolekcí na léto 2014 – MAC + nákup

  1. ty obaly jsou fakt krásný, ale zatím mě nic z fotek (nejen tvých) nic moc barevně nezaujalo…. chce to ošahat 😉

    Loveliness By Tess

    • Jj, obaly jsou úžasné. Ale já jsem nadšená i z produktů, aspoň na první pokus :-) Je fakt, že já si je tam vyzkoušela, měla jsem pomalované ruce, Honza – ten vizážista to tam se mnou vše probíral a vybíral, takže byl pomalovaný jako já :-) No, ale musím říct, že textura té kolekce je úplně neskutečná, strašně hebká, protože to je něco mezi krémovým a pudrovým produktem. A ještě úžasnější je, že i pleť ti to pak zanechá krásně jemnou. Když jsem nanesla na ruku a pak přejela, tak to bylo, jako bys měla na ruce opravdu maličko krému… :-) Ale o texturách apod. budu psát až v recenzích, až si to i já pořádně osahám :-)

  2. chci stíny a tvářenku, ale těch peněz a navíc kde to mám sehnat?
    ale mooc hezké produkty

    • Mohu zkusit koupit až pojedu někdy na Chodov a když budou mít. Pak když byste náhodou něco kupovala na shopu, tak to přibalím a kdyby ne, tak to pošlu doporučeně, to by vyšlo cca kolem 50,- Kč. A mohla bych nabídnout slevu 15% z oficiální, protože mám vizážistickou slevu :-)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation