Recenze – lesky na rty zn. Sigma – STEADY GLOW COLLECTION

DSCN1359 kopie

Krásný den, moje krásné dámy,

konečně se zase po nějaké době hlásím s článkem. Tentokrát bychom se podívali na zoubek části z kolekce, kterou mi zaslala značka Sigma Beauty na otestování a vyzkoušení. Její název je STEADY GLOW COLLECTION. Protože tato kolekce obsahuje hodně produktů, rozhodla jsem se to rozdělit na skupiny a dělat recenze postupně. Takže budou to lesky, pak pigmenty, krémový univerzální produkt :-) tužky na oči a paletka očních stínů.

Dnes to tedy budou lesky na rty.

DSCN1358 kopie

Lesků na rty jsem od Sigmy vyzkoušela již několik, takže řeknu rovnou, že jsou konzistencí všechny stejné. Jen prostě doplňují další a další odstíny. V této kolekci jich je celkem 5 a každý lesk má 5,7 g. Lesky jsou bez parabenů, což je velmi milá informace :-) Lesky na rty můžete zakoupit v ČR jen na shopu Cosmetics4you nyní za akční cenu.

DSCN1431 kopie

Pod jiným úhlem

Pod jiným úhlem

Obal je plastový, spodní část, kde je produkt, je průhledná a horní část – víčko s aplikátorem, je černá. Oproti jiným značkám je balení celkem krátké (výška 8,57 cm, průměr 1,59 cm), takže v kabelce rozhodně nebude překážet. Aplikátor není pěnový, ale malý štěteček. Lesky nejsou nijak tekuté, takže se nemusíte bát, že by po nabrání něco ukáplo. Každopádně jde aplikace pěkně. Na klasické nošení mi stačilo jedno nabrání, ale na focení jsem nabrala malinko znova, abych dodala více barvy, protože fotky mi barvu celkem žerou, tak abyste z toho něco měli. Finish je hladký, krémový a vcelku neprůhledný, tudíž na lesk slušně kryje. Výdrž je klasická lesková, takže nečekejme zázraky, ale když nebudeme jíst, tak vydrží klíďo píďo 2 hodiny.

Nyní k jednotlivým barvám:

SKINNY DIP

Je to světle oranžová barva, nic křiklavého, výrobce ji popisuje jako Papaya Smoothie, což souhlasím :-) Nemá v sobě ani shimmer ani třpytky.

DSCN1364 kopie

DSCN1365 kopie

DSCN1433 kopie

DSCN1434 kopie

DSCN1738 kopie

DSCN1740 kopie

S jiným světlem

S jiným světlem

 

VIVID

Barva lehce dočervena, opět bez třpytek a shimmeru. Oficiálně je to varva vodního melounu.

DSCN1367 kopie

DSCN1368 kopie

DSCN1435 kopie

DSCN1436 kopie

DSCN1743 kopie

DSCN1744 kopie

DSCN1745 kopie

 

DAZZLING

Tento lesk je neskutečně zajímavý a nic podobného jsem zatím nepotkala. Jeho barva je taková lehce nahnědlá se studeným podtónem, ale obsahuje spoustu třpytek, které hází odlesky do stříbrna, do fialova, tak různě se mění. Někomu by se na rtech nemusel samostatně líbit, tak jsem s ním zkusila oživit rtěnku. No přesvědčte se na fotkách samy, že je to naprosto zvláštní barva.

DSCN1374 kopie

DSCN1375 kopie

DSCN1438 kopie

DSCN1439 kopie

DSCN1751 kopie

DSCN1753 kopie

DSCN1754 kopie

Pokus s klasickou rtěnkou a leskem Dazzling

Samotná rtěnka

Samotná rtěnka

Rtěnka a přes ní lesk Dazzling

Rtěnka a přes ní lesk Dazzling

DSCN1758 kopie

DSCN1759 kopie

STEADY GLOW

Tento lesk nese jméno celé kolekce. Barva je opět lehce oranžová asi jako mandarinka, ale obsahuje shimmer. I v oficiální popisu barvy je uvedeno Soft Tangerine.

DSCN1369 kopie

DSCN1370 kopie

DSCN1442 kopie

DSCN1443 kopie

DSCN1747 kopie

DSCN1748 kopie

DSCN1749 kopie

CHILL OUT

Jako poslední je lesk s názvem Chill out. Světlá růžová se studeným podtónem, taková ta řekla bych Barbie růžová, ale oficiálně studená žvýkačková růžová. Neobsahuje shimmer ani třpytky, je neprůhledná.

DSCN1372 kopie

DSCN1373 kopie

DSCN1444 kopie

DSCN1808 kopie

DSCN1763 kopie

DSCN1766 kopie

Jak se vám lesky od Sigmy líbí? A co říkáte na tu zvláštní barvu s názvem Dazzling? Mě připadá skvělá a ojedinělá.

Děkuji za Váš čas, podporu, přízeň a případné komentáře.

2 Thoughts on “Recenze – lesky na rty zn. Sigma – STEADY GLOW COLLECTION

  1. Pingback: Recenze – paletka Brilliant & Spellbinding (Steady Glow Collection) | Beauty Koktejl

  2. všechny jsou opravdu boží, jen lesky nosím minimálně a ještě nikoho nenapadlo dělat miniatury… :/ aby to člověk jako já spotřeboval
    jinak nejvíc vede chill out a dazzling (ten by se mi líbí jemně naťupkat na červenou rtěnku, aby udělal jen lehkej shimmer)
    Blondies z My Blond World

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation