Recenze Max Factor – SKIN LUMINIZER FOUNDATION

img034

Moje krásné, milé dámy,

konečně je to tu :-) Co? Recenze na další novinku, která je již v prodeji. Omlouvám se, že relativně pozdě uveřejňuji svou recenzi, ale v době, kdy mi novinka dorazila domů jsem byla na dovolené a vrátila se na konci prázdnin, takže jsem nemohla včas začít testovat a zkoušet. A já nemám ráda recenze, když vše poctivě není vyzkoušeno. Navíc ani vy čtenářky byste takovou mizernou recenzi asi neocenily.

Takže jak asi víte od jiných bloggerek, které své recenze již uveřejnili, jedná se o nový rozjasňující make-up Skin Luminizer Foundation, který by měl zachovat přirozený vzhled pleti a zároveň jí rozjasnit. Protože se jedná o make-up, tak nám paní E. (zdravím) poslala email, ať si zvolíme odstín. Uvedla, že je to make-up vhodnější spíše pro suchou až normální pleť. Tu jsem se zhrozila, že to nebude nic pro mě, protože já mám relativně pleť mastnou, tedy aspoň v T- zóně. Já tedy nemám asi T-zónu, ale nějakou zónu do Bž :-) protože celou pleť mastnou nemám, ale T to ani omylem nepřipomíná :-) Tak jsem si řekla, že aspoň zhodnotím texturu :-)

V nabídce bude 5 odstínů:

45 – Warm Almond

50 – Natural

55 – Beige

75 – Golden

80 – Bronze

Doporučená cena 434,- Kč, ale uveden bude tento make-up jako žhavá novinka jen za 299,- Kč

Po návratu z dovolené jsem tedy v balíčku našla rovnou dva odstíny, 50 Natural  a 55 Beige. Natural je malinko růžovější, ne moc, jen kapičku a Beige je zase s kapičkou žlutého podtónu. Jinak jsou si velmi podobné, tmavé, resp. světlé jsou oba skoro stejně.

DSCN1235 kopie

Lahvička je zase v ochranném plastovém obalu, který má strhávací pásku. To je obrovská výhoda, protože v drogerii aspoň víme, že si to některá dívka nebo žena již nezkoušela. Však víme, čeho jsou někteří jedinci schopni – Fůůůůj, mám z toho husí kůži, jak někdo může být takové prase. No jdeme dál. Lahvička je z průhledného plastu, na kterém je nalepená etiketa, jíž zdobí nahoře a dole zlatý proužek. Hrdlo lahvičky a pumpička jsou taktéž ve zlatém provedení. Víčko je opět průhledný plast.

DSCN1232 kopie

DSCN1234 kopie

DSCN1239 kopie

DSCN1240 kopie

Objem je klasických 30ml, použitelnost 12 měsíců od otevření. Co se mi na balení líbí je, že jak zmáčknete pumpičku a vytlačíte tím produkt, tak se vám trochu vysune dno výš a tím na stranách nezůstane nespotřebovaný a „nevydolovatelný“ make-up :-) Je to super vychytávka. Dále pumpička je citlivá, takže není problém vymáčknout jen trošinku produktu. Třeba mám korektor od MACu, ale pod oči vám stačí opravdu krapínek, jenže u toho pumpička málo zmáčknout nejde a na ruku vyprdnete tolik korektoru, že to můžete použít na celý obličej. Takže zbytečné plýtvání. Proto se mi tolik lahvička MF líbí.

Zadní etiketa

Zadní etiketa

Pumpička

Pumpička

DSCN1244 kopie

Pohled na spodek nádobky

Pohled na spodek nádobky

Make-up má lehoučkou konzistenci, tekutější krémovou. Velmi dobře se roztírá a netvoří mapy na pleti. Já na aplikaci používám pouze Kabuki štětce od Sigmy, které zakoupíte na www.cosmetics4you.cz  S nimi to jde jedna báseň. S obou odstínů, které mi byly zaslány mi více sedí 55 Beige, ale mohu bez jakýchkoliv problémů používat oba. Nyní, když jsem se na dovolené opálila trochu i já, tak mi barvy fakt sedí pěkně.

DSCN1446 kopie

DSCN1453 kopie

DSCN1447 kopie

Krytí je spíše lehčí. Malinké nesrovnalosti mi oba odstíny zakryly a pleť sjednotily. Máte-li však momentální větší problémy na pleti, tak bych Vám tento make-up nedoporučila, nebo až po zamaskování korektorem. Já mám v této době pleť celkem v pohodě, takže jsem vám udělala takovou ukázku pomocí fixy, kterou mi laskavě zapůjčily děti (tímto vám zlatíčka děkuji :-) ) a vše to nafotila. Snad to bude pro malou představu stačit.

Čáry červenou fixou

Čáry červenou fixou

Takové bobky make-upu jsem zapracovala do ruky

Takové bobky make-upu jsem zapracovala do ruky

Výsledek :-)

Výsledek :-)

Jak jsem uvedla výše, bála jsem se, že mi bude skrz brzy prosvítat má mastnější pleť, ale musím říct, že to nebylo tak hrozné jak jsem se obávala. Naopak jsem byla mile překvapená, protože po půl dni na pleti jsem měla jen lehce lesklé čelo. Tváře a bradu nikoliv.

Zde několik fotek s použitím obou odstínů při líčení.

Odstín 55 Beige

DSCN1279 kopieM

DSCN1281 kopieM

DSCN1286 kopieM

 

 

Odstín 50 Natural

DSCN1508 kopieM

DSCN1509 kopieM

 

Protože jsem fotila každý odstín v jiný den, je také vidět relativně větší barevný rozdíl, ale je to opravdu jen světlem. Na fotkách je ale hezky vidět, že tato novinka opravdu pleť velmi pěkně rozzáří, oživí. Ještě chci upozornit, že jsem pleť nezapudrovala. To k fotkám a vlastně i k informaci, že se mi po několika hodinách lesklo lehce jen čelo.

Závěr je takový, že balení se mi líbí moc, hlavně jeho funkčnost a použití. Za to dávám opravdu obrovské plus. Barvy se mi líbí, 55 Beige malinko více :-) Konzistence lehká, nanášení snadné. Vhodně pro méně problematickou pleť. Já osobně jsem kupodivu i přes početní obavy, možná až nedůvěru, velmi spokojená. I na mé mastnější pleti sedí dobře i bez pudru.

KONEC HLÁŠENÍ :-)

Už máte doma tuto novinku, nebo měli jste možnost ji alespoň vyzkoušet?

Velmi děkuji za váš čas, za komentáře i náměty. Třeba na to jaké byste chtěli vidět líčení.

2 Thoughts on “Recenze Max Factor – SKIN LUMINIZER FOUNDATION

  1. Myslím, že tento makeup snad bude vyhovovat každé, pokud nemá vyloženě pro makeup nevhodnou pleť…:) S tou pumpičkou máš pravdu, taky se mi líbí, že je tak citlivá a hezky pomaloučku ten makeup dávkuje, mě totiž stačí fakt maličko, protože nedokonalosti moc nemám, ale na to rozjasnění a vylepšení pleti je supr. Pěkně jsi to sepsala.

    • Díky, ale přece jen mě tlačil čas. Sešlo se to tak nějak špatně. Já na dovolené, po návratu já i Vojtíšek marod a do toho přípravy na školu. Takže jsem testovala jak to šlo a kupodivu jsem se líčila, i když jsem nikam nešla :-) Ale je fakt, že je krásně lehoučký, to mě opravdu překvapilo. Dost jsem si je za těch pár dní testování oblíbila.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation