Recenze Studio Sculpt Shade And Line – MAC

Moje milé dámy,

přeji vám krásný den. Mám zde pro vás recenzi dua očních stínů s linkou značky MAC. Tyto stíny byly součástí nákupu při prezentaci nových kolekcí na léto 2014 pro vizážisty a partnery MACu, která proběhla 22.4. v Centru Chodov v Praze (více se dočtete zde).

Stíny mají název STUDIO SCULPT SHADE AND LINE a jsou na toto léto limitované. Standardní cena je 590,- Kč. Stíny mají 3g.

Limitované oční stíny Studio Sculpt Shade and Line

Limitované oční stíny Studio Sculpt Shade and Line

Vybrala jsem si odstín Eggplant-Blend. Jedná se o světle šedou barvu a světle růžovou, uprostřed je takový pruh připomínající „půlváleček“ :-) což je tmavě hnědá linka.

DSC06273

DSC06274

Zvolila jsem schválně světlé barvy, protože Nude barev mám dost, tmavých či barevných také, ale toto nejsou klasické Nude, ale jen prostě velmi světlé barvy, úžasné na čisté denní líčení. Na večerní výraznější budou obě barvy skvělé na rozjasnění oka. Linku uprostřed můžete použít na sucho, ale mě osobně to moc nejde, je to hodně práce a spíš by to bylo na lehounké dostínování. Když však navlhčíte štěteček, pak jím „pošimráte“ linku (záleží na každé jakou intenzitu použije), tak si nanesete něco jako klasickou gelovou linku.

Doplňující obrázky:

Koláž 1

Pigmentace stínů je celkem slušná, samozřejmě nemůžete očekávat žádnou výraznost, protože se jedná opravdu o světlé barvy. Na fotkách pak uvidíte stíny v jedné vrstvě, ale bez použití primeru. S bází je samozřejmě barva taková „plnější“.

DSC06226

DSC06225

Výdrž je však velmi slušná, protože jsem se líčila kolem poledne 30.4. na čarodějnice a spát jsem šla až po druhé hodině ráno a barvy byly stále krásné, takže minimálně 12 hodin bez problémů. Kupodivu se mi na ně ani neobtiskla řasenka, takže možná „nezmašťují“ kůži. I linka krásně držela na svém místě.

DSC06254

DSC06255

Teď malá ukázka líčení. Na cca 2/3 víčka jsem nanesla růžový stín a do vnějšího šedivý, který jsem vytáhla až přes nadočnicový oblouk. Oba stíny jsem podobně použila i na spodní víčko. Spodní linku jsem pro optické zvětšení oka ve vnitřním koutku „stáhla“ níže pod oko, tím se oko více otevře a je to i velmi zajímavý efekt.

Koláž 2

Na tváře jsem použila tvářenku z kolekce Alluring Aqua, ale k té blíže zase příště.

Jak se vám líbí tyto stíny? Máte raději hodně barevné, divoké, nebo takové tlumenější barvy?

Předem velmi děkuji za komentáře :-)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation