Značka Sportique – PODPORUJEME ČESKÉ ZNAČKY

Ahoj všichni,

konečně přicházím s novým článkem.

Před pár dny mne oslovila česká značka SPORTIQUE. Tato značka je více známá v zahraničí. Každopádně jsem na spolupráci přikývla, protože proč nevyzkoušet něco, co se vyrábí u nás. Čínských produktů tu máme víc než dost. Hned druhý den mi PR značky zaslalo mnou vybrané produkty a další den (v pátek) balík dorazil.

logo

Značka SPORTIQUE je tedy česká značka a výroba i administrativa je též v České Republice.

Společnost SPORTIQUE si jako své poslání vzala nabízet výrobky vytvořené z nejčistších přírodních zdrojů, bez ropných a syntetických surovin, které mohou zapříčinit lidem různé alergie a bývají též karcinogenní. Složení produktů je hlavně v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků. Nikoliv však tuky a suroviny živočišného původu. Takže výrobky značky SPORTIQUE se nemusíme bát používat i na své děti. Toto já také učiním. Vybrala jsem i nějaké produkty, které bych mohla vyzkoušet na synově citlivé, atopické kůži.

Samozřejmostí je, že značka neprovádí testy na zvířatech.

Značka v současnosti podporuje řadu známých sportovců. Během letošního roku ke sportovní řadě SPORTIQUE vytvořili i řadu WELLNESS, která je vhodná i pro „nás normální lidi – nesportovce“ :-)

Toto bylo malé představení značky. Níže naleznete odkaz na mé video ze sekce ROZBAL TO, kde uvidíte jednotlivé produkty, které mi byli společností zaslány.

Testovat jsem již začala, abych se s vámi mohla ještě do Vánoc podělit o své dojmy.

BUDE TAKÉ SOUTĚŽ, neboť jsem s PR domluvila nějaký dáreček pro výherce.  Co můžete vyhrát se dozvíte ve videu.

Napište mi prosím do komentářů, zda tuto značku znáte, nebo jestli jste něco již zkoušeli.

Přeji krásný den.

BK

2 Thoughts on “Značka Sportique – PODPORUJEME ČESKÉ ZNAČKY

 1. Blanko, moc vás zdravím a děkuji za rozšíření obzorů. Trochu mě mate původ kosmetiky. Buď je něco trochu jinak, nebo tento e-shop (viz link) lže, protože z jeho nabídky vyplývá, že se jedná o kosmetiku švýcarskou.
  http://www.swissworld.cz/katalog/kosmetika-sportique/
  Tak schválně, jak to tedy je? :-)
  Pěkný den
  Jana

  • Milá Jano, také moc zdravím. To, že se jedná o českou značku, vyráběnou u nás, mám přímo od PR této značky, od paní, která se mnou komunikovala. Právě, že jsem nikde nenašla přesně uvedeno, kde se výrobky vyrábí, tak jsem dotaz vznesla. Na druhou stranu, že se značka Sportique prodává i na webu, kde se asi prodávají převážně produkty ze Švýcarska, neznamená, že Sportique není česká zn. Takže opravdu vycházím z informace, kterou jsem obdržela přímo od Sportique :-)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna.

Post Navigation